Fordanserki

Fordanserki
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

fordanserki-5Młodym jest się tylko jakiś czas. I chociaż niektórzy zapewniają, że są młodzi duchem, to jednak twarz zdradza wszystko. I wigor! Są zawody, w których poszukiwane są przede wszystkim osoby młode.

Modelki

„Żywotność” modelki na wybiegu jest bardzo krótka. Zwykle zaczyna się we wczesnym wieku nastoletnim i kończy najwyżej w okolicach trzydziestki. Ale zwykle wcześniej. Agencje modelek najczęściej poszukują osób wysokich i szczupłych, ale plus size także zaczyna być w Polsce popularne.

Hostessy

Praca, która polega przede wszystkim na uśmiechaniu się i staniu w sklepie? Tak, to hostessy! Hostessy zwykle promują nowe produkty lub rozdają gadżety firmowe. Ale nie tylko w sklepach: są potrzebne także na imprezach targowych czy stoiskach firmowych. Profesja traktowana raczej jako dodatkowe źródło dochodu, szczególnie przez studentki.

Fordanserki

Taniec bywa także metodą na zarabianie. W dyskotekach czy na imprezach tanecznych problemem bywa pusty parkiet. Nikt nie chce być na nim pierwszą parą, bo nieśmiałość bierze górę. Kluby taneczne często zatrudniają fordanserki, które niczym wodzireje, potrafią rozruszać każdy tłum.

Podobne wpisy o ekonomi i finansach: